AKTUALNOŚCI

Igoris Lobanovas wystapi podczas Odlotowe Suwałki AIR SHOW

Co sądzicie o naszym harmonogramie pokazów ? Zapowiada się obiecująco. A co gdybyśmy dodali do niego jeszcze jedną osobę ? … np. przemiłego Pana, który się nazywa Igoris Lobanovas.

Trzymajcie się mocno, bo ogłaszamy to oficjalnie – Igoris Lobanovas wystapi podczas Odlotowe Suwałki AIR SHOW.
W 2022 roku w kategorii Advanced zdobył Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii, a do swoich osiągnięć dodał trzecie miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii oraz 7. miejsce w prestiżowych mistrzostwach Francji. W 2023 roku zaczął startować w najwyższej kategorii „Unlimited” i zajął piąte miejsce w Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii.

Samolot „XtremeAir Sbach 342” (XA42) – to w pełni kompozytowy, wysokiej klasy jednopłatowiec akrobacyjny z silnikiem Lycoming AEIO-580-B1A o mocy 350 KM (260 kW). Mistrzowie akrobacji doceniają wyjątkowe właściwości lotne tego samolotu, charakteryzujące się niesamowitą zwinnością i ostrością, a także dobrą sterownością w pełnym zakresie prędkości od 100 do 420 km/h.

Przedstawiciel młodego pokolenia, litewskich pilotów reprezentujący bardzo nowoczesną i dynamiczną formę pokazów. Przygotujcie się na totalne szaleństwo.

Scroll to Top