DLA DZIECI

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2023 to pokazy lotnicze, ale także wspaniała okazja do rodzinnego spędzenia czasu. Zapraszamy Was byście odwiedzili Lotnisko w Suwałkach całymi rodzinami. Przewidujemy szereg atrakcji dla dzieci, dmuchańce, animatorzy, zabawy czy również Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka pełna atrakcji od firmy WAWEL.

Nadzór i opiekę nad osobami małoletnimi sprawują ich pełnoletni opiekunowie. Nie jest dozwolone pozostawianie małoletnich bez opieki i nadzoru. Opiekunowie ponoszą odpowiedzialność za będące pod ich opieką osoby małoletnie oraz ich działania na zasadach ogólnych wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
Poniżej krótki poradnik dotyczący dzieci w trakcie wydarzenia Odlotowe Suwałki AIR SHOW

Drogi rodzicu:

– Chroń dziecko od hałasu
– koniecznie zabezpiecz jego słuch
– Chroń dziecko od słońca i wiatru. Pamiętaj o nakryciu głowy, filtrach. Na Odlotowe Suwałki AIR SHOW możesz przyjść z parasolem oraz namiotem, w którym możesz odpocząć od słońca.
– Pamiętaj o zabraniu napojów, żywności i podstawowych leków. Na miejscu funkcjonować będzie strefa gastronomiczna, ale możesz wnieść na teren wydarzenia własne napoje i jedzenie.
– Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki.
– Przy wejściu na teren wydarzenia, pobierz z Punktu Informacyjnego opaskę. Zapisz na nie swój nr telefonu i załóż dziecku na rękę.
– Korzystaj wspólnie z dziećmi z przygotowanych atrakcji, to wszystko robimy z myślą o Waszym wspólnie spędzonym czasie.

Scroll to Top